Nasz zespół

Modern Thinking powstał w Szczecinie, i działał początkowo (II poł 2018r.) jako jednoosobowa inicjatywa, następnie jako grupa nieformalna, a od lutego 2019r. zostało zarejestrowane w Urzędzie Miasta Szczecin jako stowarzyszenie zwykłe o numerze 125/ZW. Od tego czasu rośnie w siłę i pomysły.

ZESPÓŁ:
Milena Hałko – Prezes
Pomysłodawca Modern Thinking.

Patryk Nieczuja-Chłopicki – Wiceprezes

Patryk – wieloletni sympatyk psychologii i samorozwoju. Laureat coachingu Akademii Piotra S. Wajdy. Studiuje psychologie w biznesie. Aktywny działacz społeczny w samorządzie studenckim WSB. Długoletni szkoleniowiec w stowarzyszeniu Valores Veri. Prywatnie ogromny fan motoryzacji, sportów walki.Konrad Nieczuja-Chłopicki – Wiceprezes

Konrad jest osobą iście wyciągniętą spod schematów, gdyż motto:
,,Jedynym schematem jest brak schematów.” przyświecało mu od zawsze. To osoba która jest generatorem, a czasem i całą elektrownią empatii oraz pozytywnej energii. Zagorzały zwolennik uprawiania sportów takich jak kalistenika czy trójbój siłowy, a także wieloletni miłośnik basketu. Charakteryzuje się typem osobowości A – tj. twórcy (w klasyf. Paula Costy i Roberta McCrae’a). Prywatnie – praktykant medytacji i buddyzmu.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *